Dairesel kesici bıçaklar

KnifeSol‘u rakiplerimizden ayıran özelliği, bütün dairesel bıçaklarımızın yapımına ESR ön malzemeleri ile başlanmasıdır.
ESR yeniden ertime süreci malzemelerin özelliklerini geliştirir. Malzemeden malzemeye yapı değişimi görülmez ve yabancı madde kullanımı en aza indirgenmiş durumdadır. ESR yeniden eritme malzemesi aynı zamanda kalıptaki karbürleri eş dağıtır. Böylece mekanik özellikler çok daha üstün hale gelerek, bıçakların sağlamlığı güçlenmiş olur.
ESR yeniden eritme malzemesi, özel bir homojen tavlama işlemi ile dövme işlemini mükemmel bir deformasyonla birleştirerek, bıçakların nitelik ve kalitelerini arttırır, hizmet ömürlerini uzatır.

KnifeSol’un temel standart teknolojisi bıçağın ömrü için en iyi temel seçimdir ve kalitesiyle rakip şirketlerin ürünlerinden ayrılır; onlar, çoğunlukla sıradan tekniklerle eritilen malzemeler ile kâr amaçlı yaklaşım sergilerler.

KnifeSol dairesel bıçaklar, en uygun ve en doğal yapıya sahip olmalarının sağlanması için, sadece yuvarlak demirlerden üretilir.